САЩ победи с 4:0 дебютанта Гвиана в среща от група

...

САЩ разби дебютант на “Голд Къп”

САЩ победи с 4:0 дебютанта Гвиана в среща от група " D " на шампионата КОНКАКАФ Голд Къп.

Тайлър Бойд вкара първите си два гола за националния тим в първия формален мач за американците от 20 месеца. 24-годишният нападател се разписа в 51-ата и в 81-ата минута на дуела.

Преди това Пол Ариола даде задатък за Съединени американски щати след близо половин час игра, до момента в който Гиаси Зардес означи третото попадение във вратата на Гвиана, сред двата гола на Тайлър Бойд.
В другата среща от тази група Панама победи с 2:0 състава на Тринидад и Тобаго. Армандо Купър в 53-ата минута и Едгар Барсенас четвърт час по-късно осигуриха триумфа в интерес на панамския отбор.

Съединени американски щати и Панама имат по 3 точки до момента в който Гвиана и Тринидад и Тобаго са без точков актив.