Със слабо първо полувреме за домакините започна днес на Стадиона

...

Миньор сложи край на загубите, обърна Марек у дома

Със едва първо полувреме за домакините стартира през днешния ден на " Стадиона на мира " в Перник мачът от 24-тия кръг на Югозападна Трета лига сред Миньор (Перник) и Марек (Дупница). Отсъствието на капитана Томислав Павлов повлия на " жълто-черните ", които първоначално не съумяха да се съсредоточат върху играта.

Закономерно Димитър Владимиров от Марек откри резултата в 22-та минута. В 57-та минута завърналият се Томислав Павлов изравни, а в 69-та минута след независим пробив Стивън Милчев донесе успеха за Миньор с 2:1.

" През второто полувреме показахме, че можем да се оправяме и в сложни обстановки, че имаме и темперамент, и дух ", разяснява спортният шеф на " чуковете " Славчо Павлов. По думите му Миньор би трябвало да наподобява по този начин, както във вторите 45 минути.

След двете загуби от Оборище (Панагюрище) и Вихрен (Сандански) в предходните кръгове щастливите почитатели поздравиха с успеха възпитаниците на Юри Васев. Югозападна Трета лига 22 кръг, сряда 20 март  Миньор (Перник) 0:1краен резулат  Оборище (Панагюрище)