Със 7 юноши в стартовия състав, отборът на Левски записа

...

С резервите "Левски" записа трета поредна победа в Турция

Със 7 юноши в стартовия състав, тимът на " Левски " записа трета поредна победа на лагера си в Турция. " Сините " се постановиха с 4:1 над националния тим на Узбекистан до 19 години.
Делио Роси загуби делото против " Левски " Общата сума по желае е над 340 000 евро
Треньорът Петър Хубчев заложи в титулярния състав на играчите, които бяха записали по-малко минути в предните дуели.

Юношата Мартин Петков откри резултата още в 4-ата минута. Столичани удвоиха след чудесна офанзива, приключила с техничен удар на Здравко Димитров в 35-ата мин.

Пет по-късно Насиру Мохамед се разписа за 3:0, а в края на полувремето 16-годишният Марин Петков означи 4-ото попадение в срещата.

През второто полувреме младият вратар на " сините " Петър Иванов се намеси основно при рисков удар, само че малко по-късно той сбърка за единственото попадение на противника.

Утре " Левски " ще изиграе последната си контрола против " Олександрия ". Столичният гранд се прибира в България на 7 февруари.
Източник: btvnovinite.bg