Сърбия превзе Нигерия с 2:0 в мач между два отбора-финалисти

...

Сърбия превзе Нигерия на стадиона на петодивизионен тим

Сърбия завладя Нигерия с 2:0 в мач сред два отбора-финалисти на Световното състезание в Русия.

Контролата бе една от трите, които се играха в Лондон едновременно. В случай хазаин на дуела бе стадион „ Хайв”, на който играе мачовете си последният в петото равнище на британския футбол отбор на Барнет.

След като изгубиха от Мароко в Торино с 1:2 преди няколко дни, нашите западни съседи изиграха мощен мач и зарадваха сръбската колония в британската столица с хубава победа над различен африкански отбор – Нигерия.

Още през първото полувреме се видя, че сърбите са навити да стигнат до успеха, само че това се случи след почивката. Първо в 68-аат минута необикновено упоритият Александър Митрович осъществя за 1:0.

В 81-ата минута след композиция Костич – Митрович сърбите стигнаха до втори гол и негов създател стана още веднъж Митрович, фиксирал успеха на отбора си на 2:0.