Сърбия и Русия ще определят втория полуфиналист за Купа Дейвис

...

Сърбия и Русия ще определят втория полуфиналист за Купа Дейвис с мач на двойки

Сърбия и Русия ще дефинират втория полуфиналист за " Купа Дейвис " с мача на двойки. В двата дуела на сингъл бяха постигнатите разменени победи.
 Резултати и класирания от финалния шампионат за Обновена
Резултати и класирания от финалния шампионат за " Купа Дейвис " в Мадрид

В неделя ще стане прочут новият международен екипен първенец по тенис при мъжете

В първата среща Андрей Рубльов мина с лекост през Филип Краинович за 53 минути. Руснакът направи 4 пробива от 6 благоприятни условия и се наложи с 6-1, 6-2. Краинович беше доста под равнището, което сподели в предходните дни, когато победи Юичи Сугита и Жо-Вилфред Цонга.

Световният №2 Новак Джокович рутинно се оправи с Карен Хачанов за 76 минути. Всичко се реши в средата на първия сет, когато Хачанов не можа да пробие при двете си благоприятни условия при 1-1 и 1-3 гейма. Между тях Ноле направи брейк в четвъртата партия и затвори сета с 6-3.

Във втората част имаше релативно равновесие до 3-3. Тогава сърбинът удари с два брейка и завоюва сета с 6-3.

На двойки сърбите са в състав Янко Типсаревич и Виктор Троицки. За руснаците място в полуфинала ще гонят неуморните Карен Хачанов и Андрей Рубльов.