Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа -

...

Еспаньол отново не победи в Ла Лига

Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа - Еспаньол още веднъж не съумя да реализира триумф в Ла Лига. Футболистите на Пабло Мачин през днешния ден завоюваха едвам първа точка на своя стадион от началото на сезона, откакто направиха 1:1 с Хетафе в мач от 14-ия кръг.

Хайме Мата даде задатък на гостите още в 3-ата минута. Нападателят отклони топката с глава в мрежата на Лопес. В 45-ата минута Еспаньол изравни посредством Ву Лей, който се разписа от непосредствена непосредственост.

През второто полувреме национала на Китай на няколко пъти пропусна да донесе три точки за каталунците. Хорхе Молина пропусна най-чистото състояние за Хетафе, откакто с удар от границата на наказателното поле удари греда.