СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Кирил Капризов вкара два от петте

...

Уайлд отбеляза 5 пауърплей гола по пътя към победата над Пантерите с 6-4

СЪНРАЙЗ, Флорида (AP) — Кирил Капризов вкара два от петте пауърплей гола на Минесота, Райън Хартман също имаше два гола и Уайлд победи падащите Флорида Пантърс с 6-4 в петък вечерта.

Joel Eriksson Ek и Mats Zuccarello също имаха мощни голове за Уайлд. Брок Фабер направи три асистенции, а Мат Болди имаше две. Марк-Андре Фльори спря 10 от 11 удара, с които се сблъска, преди да напусне заради травма при 9:28 до края на втория интервал. Филип Густавсон се появи и приключи с 25 спасявания, с цел да завоюва успеха.

Аарон Екблад, Ету Луостаринен, Антон Лундел и Густав Форслинг означиха за Флорида, която загуби четвъртата си поредна загуба за първи път този сезон. Пантерите още веднъж бяха без капитана Александър Барков, който пропусна втория си следващ мач поради травма в долната част на тялото.

Сергей Бобровски беше изтеглен по същото време, когато Фльори напусна, допускайки четири гола при 14 удара. Антъни Столарц направи девет спасявания като облекчение.