САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Мейсън Морели записа гол и

...

Мейсън Морели отбелязва гол в дебюта си, за да изведе Голдън Найтс срещу Акулите с 4-0

САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Мейсън Морели записа гол и асистенция в своя дебют в НХЛ, Логан Томпсън означи своя четвърти спиране на кариерата и Вегас Голдън Найтс приключи сезонна победа против Сан Хосе Шаркс с победа с 4-0 в понеделник.

28-годишният Морели прекара шест години в малолетните в ECHL и AHL преди най-сетне да бъде извикан в НХЛ през уикенда.

Той загуби малко време, с цел да впише резултата, пренасочи пас от Алекс Пиетранджело в края на първия интервал, с цел да даде преднина на Вегас с 3-0.

По-късно той получи спомагателна асистенция при гол на Кийгън Колесар в края на втория интервал.

Майкъл Амадио и Уилям Карлсон вкараха по-малко от две минути разлика при започване на първия интервал, с цел да оказват помощ на Златните рицари да се отърват от два мача. Алек Мартинес направи три асистенции.

Томпсън направи 30 спасявания за първия си шатаут от 28 октомври 2022 година против Анахайм.

Сан Хосе бе пропуснат за девети път в...