САН ФРАНЦИСКО (АП) — Звездата на Уориърс Стивън Къри контузи

...

Стивън Къри контузи десния си глезен в края на загубата от Булс

САН ФРАНЦИСКО (АП) — Звездата на Уориърс Стивън Къри контузи проблематичния си десен гален още веднъж в четвъртък вечерта, макар че сериозността не беше известна незабавно.

Треньорът Стив Кер към момента не е разговарял с медицинския щаб на Голдън Стейт незабавно след загубата със 125-122 от Чикаго Булс, само че сподели, че двукратният MVP е сложил глезена си в кофа с лед. Той го е наранявал няколко пъти по-рано по време на 15-годишната си кариера в НБА.

Къри претърколи глезена, до момента в който караше към коша, след което бързо накуцваше, до момента в който излизаше и се насочи към съблекалнята с 3:51 за игра, откакто означи гол 15 точки при пукотевица 5 за 18 в игра съвсем 29 минути.

Той стартира 1 за 7, като пропусна четири от първичните си пет опита за 3 точки, с цел да вкара единствено пет точки до полувремето, до момента в който Голдън Стейт изоставаше с 63 -59 на почивката. Той се свърза от дълбочина с 9:35 оставащи в третия.

Къри, който навърши 36 години на 14 март, води Уориърс по отбелязване на точки с 27,...