Само няколко секунди бяха необходими на Мохамед Салах да вкара

...

Салах и Мане се завърнаха с голове при победа срещу "Сити", "Ювентус" сломи "Байерн"

Само няколко секунди бяха нужни на Мохамед Салах да вкара след завръщането си в игра за " Ливърпул ". Египетският нападател означи при успеха с 2:1 против " Манчестър сити " в мач от приятелския шампионат Интернешънъл чемпиънс къп.

Шампионът от Висшата лига поведе с гола на Лерой Сане в 57-ата минута, след което Салах изравни. В добавеното време Садио Мане, който също се завърна в игра за " Ливърпул " след получената отмора, вкара от дузпа.

Програмата от шампионата включи още дуели, противопоставили водещите европейски тимове. Без новата си звезда Кристиано Роналдо " Ювентус " завоюва с 2:0 против " Байерн ", а " Манчестър юнайтед " се наложи с 9:8 против " Милан " след дузпи, като в постоянното време срещата приключи 1:1.

Mo Salah scores almost immediately after coming on. Lovely header. Salah has electrified the crowd!
Man City 1 - 1 Liverpoolpic.twitter.com/WPhpm0E4ug#LFC#YNWA#LFCPreSeason
— Roar Of The Kop (@_RoarOfTheKop_) July 26, 2018
Пред към 52 000 фенове в Ню Джърси мачът сред " Сити " и " Ливърпул " се игра на тежък терен, което провокира забележките на мениджъра на алените Юрген Клоп.

През първата част дуелът беше равносилен, а до голове не се стигна. След почивката бяха направени доста промени и в двата състава. В игра влязоха Сане и Мане.

В 57-ата минута Сане получи извеждащо подаване, надбяга отбраната и с удар по земята вкара. Малко по-късно Клоп пусна в игра и Салах. Египтянинът изравни съвсем незабавно, като получи подаване от Камачо от дясно и с глава означи.

" Ливърпул " сътвори повече благоприятни условия през второто полувреме, само че не успяваше да стигне до гол. В добавеното време алените получиха дузпа и Мане вкара.

Във Филаделфия " Байерн " игра в познатия си жанр и владееше дълго топката. Германският първенец насочи доста повече удар, само че все пак не можа да вкара.

" Ювентус " стигна до успеха с два гола на 21-годишния нападател Андреа Фавили, който се разписа в 32-ата и 40-ата минути.

Най-напред " бианконерите " използваха груба неточност на вратаря на противника Улрайх, Фавили получи на празна врата и вкара. След това той беше изведен самичък против стража и означи.
Източник: dnevnik.bg