Повериха Ботев - ЦСКА на Георги Давидов
Съдийската комисия към БФС разгласи назначенията за следващия кръг в шампионата. Най-интересната от тях сред Ботев (Пд) и ЦСКА е поверена на Георги Давидов. Негови помощници ще бъдат Георги Дойнов и Станимир Илков.
Другият завързан дуел сред Левски и Черно море ще бъде управителен от Радослав Гидженов.
Ето и всички назначения:
13 Сеп 2019 година Петък 17:30 ч.
Царско село - Локомотив (Пловдив)
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов, АС1: Мартин Руменов Ангелов, АС2: Димитър Русенов Русев, 4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Кирил Петков Йорданов
Тони Уот: Представям си по какъв начин подвигам трофей с ЦСКА пред цялостните трибуни на " Армията "
" Наистина съм благополучен в ЦСКА "
13 Сеп 2019 година Петък 20:00 ч.
Арда - Ботев (Враца)
Горско стопанство: Неделчо Танчев Гаджалов, АС1: Румен Емилов Иванов, АС2: Николай Неделчев Чакъров, 4-ТИ: Владимир Вълков Вълков
СН: Константин Делов Писков
Найджъл Робърта по този начин и не дебютира за Кюрасао
Не взе присъединяване в двата мача против Хаити
14 Сеп 2019 година Събота 17:30 ч.
Ботев (Пловдив) - ЦСКА
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов, АС1: Георги Йорданов Дойнов, АС2: Станимир Илков Илков, 4-ТИ: Стефан Демирев Павлов
СН: Костадин Ангелов Гергинов
Интересното в Левски занапред следва
Няколко значими въпроса витаят в " синьото " футболно пространство
14 Сеп 2019 година Събота 20:00 ч.
Лудогорец - Етър
Горско стопанство: Никола Антонов Попов, АС1: Димитър Божидаров Стоилов, АС2: Владимир Ангелов Велев, 4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Георги Генов Нарлев
Дунав без победа против Славия в Русе от 1985 година
В последните си 8 семейства " драконите " по този начин и не могат да прекършат " белите "
15 Сеп 2019 година Неделя 17:45 ч.
Дунав - Славия
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков, АС1: Никифор Деянов Велков, АС2: Даниел Милков Ников, 4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Кольо Димитров Данев
Потвърдено: Неделев титуляр против ЦСКА
Все още под въпрос за мача са Димитър Пиргов и Антонио Вутов
15 Сеп 2019 година Неделя 20:15 ч.
Левски - Черно море
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов, АС1: Георги Пламенов Тодоров, АС2: Дениз Пиринов Соколов, 4-ТИ: Николай Йорданов Колев
СН: Илонка Миланова Джалева
Илиан Илиев с неочакван ход за гостуването на Левски
Вратарят Миодраг Митрович може да стартира като титуляр за Черно море
16 Сеп 2019 година Понеделник 20:00 ч.
Берое - Витоша Бистирица
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов, АС1: Мирослав Максимов Иванов, АС2: Костадин Димитров Тановчев, 4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Евгени Георгиев Георгиев
Последното ново попълнение на Лудогорец дойде в Разград
Талеб Тауата беше посрещнат от изпълнителния шеф Ангел Петричев
Другият завързан дуел сред Левски и Черно море ще бъде управителен от Радослав Гидженов.
Ето и всички назначения:
13 Сеп 2019 година Петък 17:30 ч.
Царско село - Локомотив (Пловдив)
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов, АС1: Мартин Руменов Ангелов, АС2: Димитър Русенов Русев, 4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Кирил Петков Йорданов
Тони Уот: Представям си по какъв начин подвигам трофей с ЦСКА пред цялостните трибуни на " Армията "
" Наистина съм благополучен в ЦСКА "
13 Сеп 2019 година Петък 20:00 ч.
Арда - Ботев (Враца)
Горско стопанство: Неделчо Танчев Гаджалов, АС1: Румен Емилов Иванов, АС2: Николай Неделчев Чакъров, 4-ТИ: Владимир Вълков Вълков
СН: Константин Делов Писков
Найджъл Робърта по този начин и не дебютира за Кюрасао
Не взе присъединяване в двата мача против Хаити
14 Сеп 2019 година Събота 17:30 ч.
Ботев (Пловдив) - ЦСКА
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов, АС1: Георги Йорданов Дойнов, АС2: Станимир Илков Илков, 4-ТИ: Стефан Демирев Павлов
СН: Костадин Ангелов Гергинов
Интересното в Левски занапред следва
Няколко значими въпроса витаят в " синьото " футболно пространство
14 Сеп 2019 година Събота 20:00 ч.
Лудогорец - Етър
Горско стопанство: Никола Антонов Попов, АС1: Димитър Божидаров Стоилов, АС2: Владимир Ангелов Велев, 4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Георги Генов Нарлев
Дунав без победа против Славия в Русе от 1985 година
В последните си 8 семейства " драконите " по този начин и не могат да прекършат " белите "
15 Сеп 2019 година Неделя 17:45 ч.
Дунав - Славия
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков, АС1: Никифор Деянов Велков, АС2: Даниел Милков Ников, 4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Кольо Димитров Данев
Потвърдено: Неделев титуляр против ЦСКА
Все още под въпрос за мача са Димитър Пиргов и Антонио Вутов
15 Сеп 2019 година Неделя 20:15 ч.
Левски - Черно море
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов, АС1: Георги Пламенов Тодоров, АС2: Дениз Пиринов Соколов, 4-ТИ: Николай Йорданов Колев
СН: Илонка Миланова Джалева
Илиан Илиев с неочакван ход за гостуването на Левски
Вратарят Миодраг Митрович може да стартира като титуляр за Черно море
16 Сеп 2019 година Понеделник 20:00 ч.
Берое - Витоша Бистирица
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов, АС1: Мирослав Максимов Иванов, АС2: Костадин Димитров Тановчев, 4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Евгени Георгиев Георгиев
Последното ново попълнение на Лудогорец дойде в Разград
Талеб Тауата беше посрещнат от изпълнителния шеф Ангел Петричев
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ