Съдийски назначения за 21-ия кръг на Втора лига
Съдийската комисия към Българския футболен съюз разгласи нарядите за дуелите от 21-ия кръг на Втора лига. Ето ги и тях:
27 Фев 2020 година Четвъртък 17:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Монтана 1921
Горско стопанство: Георги Николов Николов АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Николай Руменов Рамунски
СН: Крум Добринов Стоилов
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ОФК Пирин ЕООД
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ: Михаел Петков Павлов
СН: Асен Йорданов Николов
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ПФК Спартак Плевен
Горско стопанство: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Борислав Николаев Колев АС2: Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Илко Мирославов Топалов
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ОФК Локомотив Горна Оряховица
Горско стопанство: Йото Валентинов Гарабедов АС1: Марин Иванов Бонев АС2: Мартин Томиславов Русев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева
СН: Иво Величков Боев
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ФК Кариана - ФК Струмска популярност 1927
Горско стопанство: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Светослав Станимиров Стойчев АС2: Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Красен Иванов Георгиев
СН: Николай Георгиев Нанев
29 Фев 2020 година Събота 15:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Септември
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Цветан Гошов Горанов АС2: Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Тихомир Георгиев Боболов
2 Мар 2020 година Понеделник 14:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - Спартак Варна
Горско стопанство: Даниел Пламенов Краевски АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Стефан Делчев Делчев
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Любомир Йорданов Войков
Семеен кодекс при БФС си резервира правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
27 Фев 2020 година Четвъртък 17:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Монтана 1921
Горско стопанство: Георги Николов Николов АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Николай Руменов Рамунски
СН: Крум Добринов Стоилов
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ОФК Пирин ЕООД
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ: Михаел Петков Павлов
СН: Асен Йорданов Николов
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ПФК Спартак Плевен
Горско стопанство: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Борислав Николаев Колев АС2: Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Илко Мирославов Топалов
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ОФК Локомотив Горна Оряховица
Горско стопанство: Йото Валентинов Гарабедов АС1: Марин Иванов Бонев АС2: Мартин Томиславов Русев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева
СН: Иво Величков Боев
29 Фев 2020 година Събота 14:00 ч.
ФК Кариана - ФК Струмска популярност 1927
Горско стопанство: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Светослав Станимиров Стойчев АС2: Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Красен Иванов Георгиев
СН: Николай Георгиев Нанев
29 Фев 2020 година Събота 15:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Септември
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Цветан Гошов Горанов АС2: Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Тихомир Георгиев Боболов
2 Мар 2020 година Понеделник 14:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - Спартак Варна
Горско стопанство: Даниел Пламенов Краевски АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Стефан Делчев Делчев
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Любомир Йорданов Войков
Семеен кодекс при БФС си резервира правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ