Съдията Роджър Ийст отсъди три съмнителни дузпи в двубоя между

...

Три съмнителни дузпи доведоха до два гола

Съдията Роджър Ийст отсъди три съмнителни дузпи в дуела сред Борнемут и Уулвърхамптън, който приключи 1:1. Нападателят на " черешките " Джошуа Кинг откри резултата от бялата точка в 14-ата минута. Самият той падна леко в наказателното поле след конфликт с Жоао Моутиньо. През второто полувреме Кинг пропусна дузпа, отсъдена за нарушаване, което бе отвън наказателното поле.

Дузпа имаше и за гостите, която съдията отсъди за нарушаване на Адам Смит против Дохърти. От нея Хименес изравни резултата и донесе точката на “вълците”. Гостите имаха и други искания към рефера, който сподели жълт картон на Лерма, за удар с лакът в лицето на Моутиньо.

След този резултат Борнемут е 10-ти в класирането, а Уулвс две места над тях.

БОРНЕМУТ - УУЛВС 1:1
1:0 - Кинг (14-д)
1:1 - Хименес (83-д)
СТАТИСТИКА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ

ПРОГРАМАТА НА БОРНЕМУТ
ПРОГРАМАТА НА УУЛВС Премиър лийг 27 кръг, събота 23 февруари  Борнемут 1:1краен резулат  Уулвърхамптън