С късни голове в двете полувремена Севиля спечели срещу Еспаньол

...

Ударно начало за Севиля в Барселона

С късни голове в двете полувремена Севиля завоюва против Еспаньол с 2:0 в Барселона в среща от първия кръг на испанското фугтболно състезание.

Възпитаниците на Хулен Лопетеги имаха игрово предимство и сътвориха повече положения в каталунската столица, с цел да стигнат справедливо до триумфа. Головете за Севиля означиха Серхио Регилон и Нолито, надлежно в 44-та и 86-та минута на срещата.

Гостите откриха резулата, като голмайстор беше младия Серхио Регилон. Той порази вратата на Еспаньол минута преди почивката с добавка от близко, откакто Луук Де Йонг беше нацелил напречната греда.

В 86-ата минута Нолито оформи триумфа с удар от десетина метра, откакто получи добър пас в наказателното поле от Регилон от ляво.