С голове през второто полувреме Ювентус срази Интер с 2:0

...

Роналдо не вкара, но Ювентус надви Интер

С голове през второто полувреме Ювентус съкруши Интер с 2:0 на стадион “Алианц ” в Торино в дуел от 26-и кръг на Серия А. Зрители не участваха на срещата поради епидемията от ковид в Италия.

Резултатът бе открит при започване на второто полувреме в 54-ата минута. Автор на дебютния гол в срещата стана Аарън Рамзи, а асистенцията бе дело на Кристиано Роналдо. В 67-ата минута клубът от Торино усили задатъка си с прецизен изстрел на Пауло Дибала след подаване на Рамзи. Роналдо записа асистенция, само че не съумя да вкара гол с фланелката на Ювентус за първи път от ноември предходната година. Той бе в серия от 11 мача с маркирани голове. В сегашния шампионат той е изиграл общо 22 мача, в които е вкарал 21 гола и е подал за три.

Ювентус с актив от 63 точки се върна на лидерската позиция в класирането, на второ място е Лацио с 62 точки, на трето Интер с 54. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg