С голове през второто полувреме Виляреал победи с категоричното 4:0

...

Виляреал надигра категорично Лас Палмас в Испания

С голове през второто полувреме " Виляреал " победи с безапелационното 4:0 като хазаин " Лас Палмас " в дуел от деветия кръг в испанския шампионат по футбол. " Жълтите " имаха предимство преди почивката, само че пропуски пред противниковата врата направиха Карлос Бака и Седрик Бакамбу. Развръзката пристигна след почивката и в 47-ата минута Бакамбу направи независим пробив и прати топката във вратата, защитавана от Мариано Барбоса. В 65-ата минута Марио Гаспар удвои задатъка за домакините. Само две минути по-късно Шимо Наваро си вкара автогол след центриране на Гаспар в наказателното поле. В добавеното време на дуела Никола Сансон с добавка осъществя четвъртия гол във вратата на гостите.

След този триумф " жълтите " заемат петото място в класирането в Примера дивисион с актив от 16 точки. " Лас Палмас " е в зоната на изпадащите със единствено 6 извоювани точки.
Източник: bnr.bg