С голове на Луис Суарес и Лионел Меси в последните

...

"Севиля" изпусна "Барселона" за две минута

С голове на Луис Суарес и Лионел Меси в последните две минути на мача, " Барселона " се избави от загуба при визитата на " Севиля " и приключи 2:2.

Меси започва мача от пейката и видя по какъв начин домакините излизат напред в резултата в 36-ата минута, когато Франко Васкес овладя топката след подаване на Хоакин Кореа и прати топката зад вратаря. Пет минути след началото на второто домакините към този момент имаха преднина от два гола. Луис Мюриел продължава с положителните си игри и се разписа след добавка, като преди този момент Марк Андре тер Щеген отрази удар на Серхио Ескудеро.

Отборът на " Севиля " към този момент предвкусваше успеха, само че влизането на Меси донесе действителна изгода за гостите, които овладяха самодейността. Той сътвори обстановка в 88-ата минута за Суарес, от която уругвайският нападател не сбърка. Минута по-късно аржентинецът комбинира с Коутиньо, който му върна и точният му изстрел откри за повторно мрежата 2:2.
Източник: btvnovinite.bg