С голове на Кристиано Роналдо и Федерико Бернардески в последните

...

Роналдо с нов гол за Ювентус

С голове на Кристиано Роналдо и Федерико Бернардески в последните 10 минути " Ювентус " победи с 2:0 " Фрозиноне " като посетител в финален мач от петия кръг на Серия " А ".
Победата остави първенците отпред в класирането с цялостен актив от 15 точки, до момента в който " Фрозиноне " е на предпоследното 19-о място в подреждането без извоювана точка и без маркиран гол досега.
" Ювентус " бе по-добрият тим на терена през 90-те минути на мача, само че трябваше да чака до 82-рата, с цел да означи гол. Тогава една рикоширала топка доближи до Роналдо, който с удар с левия крайник от към десетина метра нямаше по какъв начин да сбърка.
Вторият гол в срещата падна в добавеното време, когато Федерико Бернардески приключи бърза контраофанзива и оформи крайното 2:0 в интерес на " Ювентус ".
Източник: bnr.bg