С гол още с първото си докосване Мартин Камбуров класира

...

С първото си докосване Камбуров прати "Берое" на 1/4-финал за Купата

С гол още с първото си допиране Мартин Камбуров класира " Берое " на 1/4-финалите в шампионата за Купата на България.

Тимът от Стара Загора победи с 1:0 " Черно море ", а Камбуров се разписа с глава незабавно след появяването си в игра.

" Черно море " създаваше по-интересни положения пред вратата на домакините.

В 15-ата минута шут на Андраде беше блокиран от защитник на " Берое ". Осем по-късно Зе Гомеш откри Панайотов, само че капитанът на " Черно море " стреля неопределено.
Снимка: Lap.bg
След почивката гол на " моряците " беше анулиран. Василев се завъртя отлично и преодоля Ганев, само че се оказа, че е бил в засада.

В 66-ата минута Петър Колев направи тройна промяна и пусна в игра Камбуров, който секунди по-късно се извиси над всички и засече центриране от ъглов удар за 1:0.

Освен " Берое ", за 1/4-финалите към този момент се класираха " Локомотив " Пловдив, " Левски " и " Славия ".
Източник: btvnovinite.bg