С гол на Ник Шор в четвъртата минута на добавеното

...

Ник Шор донесе победата на Кингс в дербито на Лос Анджелис

С гол на Ник Шор в четвъртата минута на добавеното време Кингс завоюваха дербито на Лос Анджелис против " Патоците " от Анахайм.

Торонто се наложи над Вегас с дузпи

Митч Марнер вкара решителния гол

Домакините поведоха в първата третина с голове на Сами Ватанен и Кевин Биекса. Анзе Копитар върна едно попадение за Кингс в 17-тата минута.

Райкард Ракел възвърне двата гола преднина за Анахайм, само че Адриан Кепме в последната минута на втората третина и Дъстин Браун 14 минути преди сирената форсираха добавеното време.

Конър МакДейвид имаше потребност единствено от 38 секунди с цел да вкара " златния гол " за Едмънтън в Ню Йорк за 2-1. Леон Драйсайтл беше извел канадците напред в 22-та минута, а Джон Еберле изравни три минути по-късно.

Резултати от играните срещи в НХЛ във вторник, 7-ми ноември 2017-а:
Анахайм Майти Дъкс - Лос Анджелис Кингс 3:4прод. (2-1, 1-1, 0-1, 0-1)
Калгари Флеймс - Ванкувър Канакс 3:5 (1-1, 2-2, 0-2)
Монреал Мейпъл Лийфс - Вегас Голдън Найтс 3:2 (2-1, 1-0, 0-1)
Бъфало Сейбърс - Вашингтон Кепиталс 3:1 (0-0, 1-1, 2-0)
Ню Джърси Ред Девисл - Сейнт Луис Блус 1:3 (1-0, 0-1, 0-2)
Ню Йорк Айлъндърс - Едмънтън Ойлърс 1:2прод.(0-0, 1-1, 0-0 0-1)
Питсбърг Пингуинс - Аризона Койотс 3:1 (2-0, 0-0, 1-1)
Каролинa Хурикейнс - Флорида Пантърс 3:1 (0-0, 1-1, 2-0)
Кълъмбъс Блу Джакетс - Нешвил Предейтърс 1:3 (0-0, 0-1, 1-2)

Класирания, Източна конференция:
1. Тампа Бей Лайтинг 15 мача/ 24 точки, 2. Питсбърг Пнгуинс 17м / 20т, 3. Ню Джерси Девилс 14м / 19т, 4. Кълъмбъс Бли Джакетс 16м / 19т, 5. Ню Йорк Айлъндърс 15м / 18т, 6. Торонто Мейпъл Лийфс 16м / 18т, 7. Отава Сеантърс 14м / 17т, 8. Вашингтон Кепиталс 16м / 17т.