С гол на Димитър Савов в 55-ата минута Миньор (Перник)

...

Миньор превзе и Банско

С гол на Димитър Савов в 55-ата минута Миньор (Перник) пречупи Банско и записа 6-та победа за сезона. „ Жълто-черните “ се усещаха домакини на стадион „ Св. Петър “ в курортното градче, откакто публиката им бе по-многобройна. През първата част футболистите на Банско сътвориха две чисти положения, само че Даниел Леонтиев бе на висота и отрази удари на Христо Спасов и Павел Головодов.

През втората част Миньор доминираше. В 55-ата минута двойно подаване сред Димитър Савов и Томислав Павлов изведе бранителя очи в очи с Абдиков за 1:0. До края успеха на „ чуковете “ можеше да е по-изразителна, само че Калоян Йосифов с глава стреля около вратата, а в 90-ата минута вратарят на Банско избави удар на Любомир Христов. Югозападна Трета лига 7 кръг, събота 15 септември  Марек 1:1краен резулат  Миньор (Перник)