С два гола на Калоян Йосифов Миньор пречупи Германея в

...

Миньор Пк с нова победа, продължава добрата серия

С два гола на Калоян Йосифов Миньор пречупи Германея в Сапарева баня и се приближи на две точки до третото място. „ Чуковете “ постановиха волята си, макар че бяха изоставащи в резултата. Домакините откриха в 34-та минута при една от редките си благоприятни условия. Милен Иванов центрира отляво, а Кристиян Петров изпревари Мирослав Иванов и Виктор Райчев и прати топката в долния ляв ъгъл. Минута преди почивката Калоян Йосифов възвърне равенството. Нападателят притисна централния бранител Илчев, изскочи самичък против вратаря Иван Василев и не му остави никакви шансове. През втората част Миньор бе очевидно по-свежия тим и разумно стигна до успеха. В 71-та минута Райчев изсипа топката към наказателното поле, Павлов с глава отклони и Йосифов от воле се опита да скъса мрежата за 1:2. Малко преди попадението двата тима останаха с по 10 индивида, откакто Илиян Илиев и Георги Дончев бяха отстранени. Успехът на Миньор можеше да бъде и по-убедителен, само че топовен удар на Любомир Христов попадна в напречната греда в 83-та минута.