С два гола на Атанас Карачоров мъжкият отбор на ОФК

...

Беласица победи юношите на ЦСКА-София в контрола на Цар Самуил

С два гола на Атанас Карачоров мъжкият тим на ОФК Беласица победи юношите на ЦСКА-София до 19 години с 2:1 в контролна среща, играна на стадион " Цар Самуил " в Петрич.

През първата част на мача самодейността държаха домакините, само че допускаха самостоятелни неточности, като при една от тях в самия завършек на полувремето Димо Славчев от близко изпрати топката в мрежата на Тодор Димитров за 0:1. Две минути преди този момент капитанът на Беласица Мартин Таушанов не съумя от бялата точка да изпрати топката в мрежата откакто вратаря на " алените " улови кълбото.

Втората част на срещата мина под диктовката на домакините. Атанас Карачоров изравни с глава в 77-ата минута след центриране от корнер на Тони Костадинов. Второто попадение стана след центриране на Тони Костадинов, Мартин Таушанов отклони леко кълбото и Карачоров опъна мрежата за повторно за 2:1.