Румънският шампион ЧФР Клуж стигна до обрат у дома срещу

...

ЧФР Клуж изненада Лацио

Румънският първенец ЧФР Клуж стигна до поврат вкъщи против Лацио за крайното 2:1 в мач от група " Е " на Лига Европа.

Бастос даде задатък на " орлите " в 25-ата минута, само че в края на полувремето Чиприян Дяк изравни от дузпа. В 75-ата минута Билял Омрани донесе триумфа на отбора от Трансилвания.

Срещата стартира чудесно за италианския клуб, който поведе още в 25-ата минута. Тогава " орлите " извършиха късо корнер, а Джони центрира в наказателното поле, където анголският централен бранител Бастос бе оставен непокрит и откри резултата.

В 41-ата минута ЧФР Клуж получи правото да извърши дузпа за нарушаване против Дамян Джокович. Зад топката застана Чиприян Дяк, който не сбърка.

Победният гол за румънския отбор падна в 75-ата минута. Тогава Александру-Паун нахлу в наказателното поле и подаде към Билял Омрани. Нападателят стреля мощно, само че топката срещна горната греда. Французинът обаче бе най-съобразителен и нанесе още един удар с глава и прати топката в опразнената врата за 2:1.
 Младоците на Арсенал разпиляха Айнтрахт (Франкфурт)