Румънският Клуж изненада всички специалисти, след като победи като гост

...

Клуж елиминира Селтик, Аякс и ПАОК с ново голово шоу

Румънският Клуж изненада всички експерти, откакто победи като посетител Селтик и го отстрани от по-нататъшната конкуренция в Шампионската лига.

В среща-реванш от третия кръг на конкуренцията, гостите разочароваха " детелините ", вкарвайки цели 4 попадения във вратата им.

Крайният резултат бе 3:4, което означаваше, че след 1:1 на румънска земя, Клуж е съставът, който продължава в идващия стадий.

Деач даде преднина на гостуващия отбор след 27 минути игра, като това бе и единственото попадение преди почивката.
 ЛАСК (Линц) сервира изненадата на вечерта, Селтик оцеля в Румъния

Австрийският клуб надделя като посетител Базел с 2:1

След нея Форест и Едуард направиха обрата цялостен за домакините, за наслада на техните почитатели. Омрани върна очакванията на Клуж за крайния триумф, откакто осъществя дузпа 16 минути преди последния съдийски сигнал.

Кристи бе прецизен за 3:2 единствено две минути по-късно, само че още веднъж Омрани направи 3:3, преди Тукудеан да оформи крайното 3:4 в 7-ата минута от даденото продължение.

В идната, плейофна фаза на Шампионската лига продължава и Аякс. Амстердамци победиха ПАОК с 3:2, макар че губеха с 0:1 в средата на първото полувреме, след гол на Диего Бисесуар. Тадич пропусна дузпа в 32-ата минута, само че в 43-ата въпреки всичко се разписа от бялата точка за 1:1.

Таляфико и още веднъж Тадич от дузпа повишиха на 3:1 през второто полувреме, преди още веднъж Бисесуар да оформи крайното 3:2 в четвъртата минута на продължението.
 Аякс и ПАОК зарадваха почитателите в Солун с ненадейно представление, 4 гола и доста драма