Розова долина постигна убедителен домакински успех с 4:1 срещу гостите

...

ДРАМА В КАЗАНЛЪК: Розите биха Секирово с голове след 85-та минута

Розова котловина реализира безапелационен домашен триумф с 4:1 против гостите от Секирово в среща от 15-ия кръг на Югоизточната Трета лига. На стадиона в Казанлък, обаче се стигна до късна драма, откакто в 85-та минута резултатът бе еднакъв. След този дуел “розите ” са на 5-ата позиция в класирането с актив от 26 точки, до момента в който гостите са на предпоследната 19-а с едвам 9 пункта.

Стоян Иванов даде задатък на домакините от Казанлък в 15-ата минута, а в 55-ата минута Венцислав Изевков изравни за гостите. Иван Чергев бе прецизен от дузпа за Розова котловина в 86-ата минута, а две минути по-късно Пламен Колев направи 3:1 в интерес на “розите ”. За крайното 4:1 се разписа още веднъж Колев в 90-ата минута.
Източник: novsport.com