Рони О`Съливан започна по отличен начин похода си към осма

...

Ракетата отвя Фу на старта на Мастърс

Рони О`Съливан стартира по отличен метод похода си към осма купа от Мастърс, откакто разруши Марко Фу с 6-0 в мач от първия кръг на влиятелната конкуренция. Ракетата показва страхотна форма, с цел да стигне до бърз триумф в " Александра Палас ".

О`Съливан откри мача с брейк от 120, след което осъществя точкови серии от 121, 74 и 112 в идващите три фрейма, с цел да дръпне с 4-0 на почивката. 7-кратният първенец не понижи оборотите след почивката и небрежно взе още два фрейма, с цел да затвори мача с 6-0. По този метод Ракетата се класира за 1/4-финалите на шампионата, където ще срещне Марк Алън, който победи Лука Бресел с 6-3.

О`Съливан е главен любимец за купата, откакто международният номер 1 Марк Селби загуби от Марк Уилямс с 5-6 в различен мач от първи кръг. От конкуренцията отпадна и Дин, който бе надвит от Райън Дей с 6-4. За четвъртфиналите се класира Асото в колодата Джъд Тръмп след триумф над Уенбо Лян с 6-4. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg