Рони О’Съливан ще участва в първия снукър турнир след карантината.

Рони О’Съливан ще участва в първия снукър турнир след карантината. ...

Рони О'Съливан ще участва в първия снукър турнир след карантината.


Рони О’Съливан ще участва в първия снукър турнир след карантината. Голямата звезда на джентълменския спорт е сред потвърдилите присъствие за новия формат на Championship League, който започва на 1 юни. Другите от топ 16 са Марк Селби, Нийл Робъртсън, Джъд Тръмп, Марк Алън, Кайрън Уилсън, Бари Хоукинс, Антъни Макгил и Стюърт Бингам, а арена на събитието е “Маршал арена” в Милтън Кийнс. 

Снукърът се завръща на 1 юни!

Ето как са разпределени играчите по групи:

Понеделник, 1 юни

Група 2: Джъд Тръмп, Даниел Уелс, Елиот Слесор, Дейвид Грейс

Група 13: Дейвид Гилбърт, Стюърт Карингтън, Джак Джоунс, Джаксън Пейдж 

Вторник, 2 юни 

Група 9: Джак Лисовски, Люка Бресел, Роби Уилямс, Оливър Лайнс

Група 3: Майкъл Холт, Марк Дейвис, Марк Джойс, Луис Хийткот

Сряда, 3 юни 

Група 12: Кайрън Уилсън, Райън Дей, Алфи Бърдън, Чън Фъйлон

Група 4: Джо Пери, Марк Кинг, Сам Беърд, Харви Чандлър

@ronnieo147, @judd147t, and @nr147 amongst top snooker stars to play in upcoming #ChampionshipLeagueSnooker in June.

Check out the full draw and format of the event here https://t.co/fAIdEJu3Yl pic.twitter.com/4yq9TkQ9rn
— Championship League Snooker (@CLSnooker) May 22, 2020
Четвъртък, 4 юни 

Група 5: Марк Селби, Уънбо Лян, Джо О’Конър, Лий Уокър

Група 14: Гари Уилсън, Матю Стивънс, Джон Астли, Мичел Ман

Петък, 5 юни 

Група 10: Рони О’Съливан, Крис Уейклин, Михаел Георгиу, Кишан Хирани

Група 15: Том Форд, Робърт Милкинс, Майк Дън, Иън Бърнс

Събота, 6 юни

Група 1: Стюърт Бингам, Рики Уолдън, Джордан Браун, Джейми Кларк

Група 8: Джими Робъртсън, Бен Ууластън, Лиъм Хайфийлд, Алекс Урзенбахер

Неделя, 7 юни

Група 16: Нийл Робъртсън, Курт Мафлин, Кен Дохърти, Ашли Карти

Група 7: Бари Хоукинс, Антъни Макгил, Крег Стедман, Хамад Миах

Понеделник, 8 юни 

Група 11: Марк Алън, Мартин О’Донъл, Майкъл Уайт, Найджъл Бонд

Група 6: Али Картър, Матю Селт, Сам Крейги, Доминик Дейл 

Вторник, 9 юни

Група С: победители от група 10, 6, 1, 4

Група D: победители от група 15, 11, 8, 5 

Сряда, 10 юни 

Група В: победители от група 12, 2, 7, 13

Група А: победители от група 14, 3, 9, 16

Четвъртък, 11 юни 

победители от групи A, B, C, D

Източник: sportal.bg