Рома победи Верона с 3:0 в среща от четвъртия кръг

...

"Рома" с класика срещу "Верона"

" Рома " победи " Верона " с 3:0 в среща от четвъртия кръг на Серия " А ". Така " вълците ", които са с мач по-малко, събраха 6 точки и се изкачиха до седмата позиция във краткотрайното класиране. Отборът на " Верона " пък продължава без победа и единствено с 1 точка остава на 19-о място.

Напълно предстоящо срещата се организира под диктовката на домакините.

Първият гол за " Рома " падна в 22-ата минута. Стефан Ел Шаарауи откри с пас Раджа Наинголан и белгиецът от близко направи 1:0.

12 минути по-късно Един Джеко скочи най-високо в наказателното поле на гостите и прониза за повторно вратата на " Верона ".

Доминацията на " вълците " продължи с трети гол в 61-ата минута. Негов създател още веднъж бе босненският национал.

В 74-ата минута влезлият като запаса Джампаоло Пацини върна едно попадение за " Верона ", само че то бе анулирано поради засада.
Източник: btvnovinite.bg