Рома оглави класирането в Серия А след категорична победа с

...

Два гола на Дибала, дебют на Белоти и първо място за Рома

Рома оглави класирането в Серия " А " след безапелационна победа с 3:0 против новака Монца. Пауло Дибала беше огромната звезда в дуела на " Олимпико ". Аржентинският национал означи дебютните си две попадения с екипа на " вълците " и им обезпечи добър задатък още до почивката. Третият гол за отбора на Жозе Моуриньо вкара бранителят Рожер в 61-вата минута.

Малко преди края на мача в игра за Рома се появи най-новото попълнение на тима Андреа Белоти, който размени Тами Ейбрахам. Валентин Антов този път остана на пейката за Монца, а съставът на Джовани Стропа остана без извоювана точка и след четвъртия кръг, като е на последното място в подреждането. С 4 загуби е и различен от новаците в елита - Кремонезе.

Гледайте спорт на MAX с най-вълнуващите мачове от италианските Serie A и Coppa Italia, онлайн, в ефира на MAX Sport 3.