Рома надигра Фиорентина с 2:0 у дома в мач от

...

Рома постави Фиорентина на колене след голове на Дибала

Рома надигра Фиорентина с 2:0 вкъщи в мач от 18-ия кръг на италианската Серия А.

На „ Олимпико “ основният миг в срещата пристигна в 24-та минута, когато Додо от гостите пое прибързано към съблекалните за втори жълт картон. Това закономерно даде преимущество на „ вълците “, които откриха резултата пет минути преди приключването на първото полувреме след композиция сред Тами Ейбрахам и Пауло Дибала, приключена от аржентинеца.

В края на дуела още веднъж двамата разиграха и Дибала постави точка на разногласието с втория си гол.

С триумфа Рома е седми с 34 точки, толкоз колкото имат и намиращите се над тях в класирането Аталанта и Лацио. Интер и Ювентус, заемащи надлежно четвърто и трето място, са с по 37 пункта, а вторият Милан е с 38. Фиорентина е десети с 23 точки.
Източник: lupa.bg