Рилски спортист се класира за финала на Аматьорската футболна лига

...

Юноша на ЦСКА герой за Рилски спортист за Купата на АФЛ

Рилски състезател се класира за финала на Аматьорската футболна лига в Югозападната зона, откакто победи Спортист (Своге) след осъществяване на дузпи.

В редното време срещата приключи 1:1, а при наказателните удари самоковци бяха по-точни и завоюваха с 5:4.

В воин за Рилски състезател се трансформира юношата на ЦСКА Марио Йорданов. Нападателят стартира като титуляр за своя тим и съумя да изравни резултата в 75-ата минута.

След това Йорданов бе прецизен и при осъществяването на дузпи.

Марио Йорданов е част от Рилски състезател от това лято, а преди този момент игра за Локомотив (София).
 Марио Йорданов: Заплашваха ме, само че няма да предам същинския ЦСКА, каквото и да се случи!