Рилски спортист (Самоков) надви юношеския отбор на Локомотив (Пловдив) до

...

Рилски спортист надви юношите на Локо в контролна среща

Рилски състезател (Самоков) надделя юношеския тим на Локомотив (Пловдив) до 19 години с 2:0 в контролна среща. Проверката се игра през днешния ден от 14:00 на помощния терен на " Лаута ".

Локомотив контролираше нещата на терена, само че не съумя да стигне до попадение. Рилски състезател поведе в началните минути на срещата с гол на Иван Иванов. Няколко минути по-късно гостите стигнаха и до второ попадение, дело на Джорджио Димитров. До края на конфликта " черно-белите " имаха няколко шанса да стигнат до попадение, само че Огнян Памуков, Желязко Калинов и Илиян Томов пропуснаха да поразят вратата на Рилски състезател.

Това бе следващата контрола за Локомотив U19 преди старта на мачовете от Елитната група. " Черно-белите " възобновяват шампионата с дерби против Ботев (Пловдив). Срещата е планувана за 24 февруари от 13:30 на " Лаута ".

СНИМКА: Официален уебсайт на Локо (Пд)