Резултати и класиране след третия кръг в в Първа лига
Резултати
efbet Лига
III кръг
Левски - Ботев Пд 3:1 1:0 Мариани (10) 1:1 Еберт (45) 2:1 Мариани (51) 3:1 Горанов (80); Лудогорец - Витоша Б 2:0 1:0 Шверчок (79) 2:0 Лукоки (90); Славия - ЦСКА-Сф 1:2 1:0 Карабельов (60) 1:2 Евандро (69 и 87); Ботев Вр - Локо Пд 1:4 0:1 Карагарен (9) 0:2 Илиев (34) 1:2 Домовчийски (58) 1:3 Илиев (78) 1:4 Карагарен (89) ЧК Миланов (Б-60); Дунав - Царско село 3:1 1:0 Кавдански (25-авт.) 2:0 Лазаров (40) 3:0 Селеменев (49) 3:1 Антви (85); Черно море - Етър 1:1 1:0 Хантакиас (23) 1:1 Младенов (78); Арда - Берое 3:1 0:1 Йосипович (14) 1:1 Ховсепян (33) 3:1 Сам (89 и 90+3).
1. Лудогорец3008:29
2. Левски2107:27
3. Черно море2107:37
4. Локо Пд2018:66
5. Арда1203:15
6. Ботев Пд1114:44
7. ЦСКА-Сф1115:44
8. Етър0303:33
9. Славия1026:73
10. Берое1026:83
11. Дунав1025:83
12. Ботев Вр1024:73
13. Царско село0121:51
14. Витоша Б0032:60
IV кръг: петък, 18.45: Витоша Б - Арда (Нова спорт); 21.00: Черно море - Славия (Диема спорт); събота, 18.45: Етър - Ботев Пд (Диема спорт); 21.00: Берое - Дунав (Диема спорт); неделя, 18.45: ЦСКА-Сф - Ботев Вр (Диема спорт); 21.00: Локо Пд - Лудогорец (Диема спорт); понеделник, 21.00: Царско село - Левски (Диема спорт).
efbet Лига
III кръг
Левски - Ботев Пд 3:1 1:0 Мариани (10) 1:1 Еберт (45) 2:1 Мариани (51) 3:1 Горанов (80); Лудогорец - Витоша Б 2:0 1:0 Шверчок (79) 2:0 Лукоки (90); Славия - ЦСКА-Сф 1:2 1:0 Карабельов (60) 1:2 Евандро (69 и 87); Ботев Вр - Локо Пд 1:4 0:1 Карагарен (9) 0:2 Илиев (34) 1:2 Домовчийски (58) 1:3 Илиев (78) 1:4 Карагарен (89) ЧК Миланов (Б-60); Дунав - Царско село 3:1 1:0 Кавдански (25-авт.) 2:0 Лазаров (40) 3:0 Селеменев (49) 3:1 Антви (85); Черно море - Етър 1:1 1:0 Хантакиас (23) 1:1 Младенов (78); Арда - Берое 3:1 0:1 Йосипович (14) 1:1 Ховсепян (33) 3:1 Сам (89 и 90+3).
1. Лудогорец3008:29
2. Левски2107:27
3. Черно море2107:37
4. Локо Пд2018:66
5. Арда1203:15
6. Ботев Пд1114:44
7. ЦСКА-Сф1115:44
8. Етър0303:33
9. Славия1026:73
10. Берое1026:83
11. Дунав1025:83
12. Ботев Вр1024:73
13. Царско село0121:51
14. Витоша Б0032:60
IV кръг: петък, 18.45: Витоша Б - Арда (Нова спорт); 21.00: Черно море - Славия (Диема спорт); събота, 18.45: Етър - Ботев Пд (Диема спорт); 21.00: Берое - Дунав (Диема спорт); неделя, 18.45: ЦСКА-Сф - Ботев Вр (Диема спорт); 21.00: Локо Пд - Лудогорец (Диема спорт); понеделник, 21.00: Царско село - Левски (Диема спорт).
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ