Реал (Мадрид) завърши по ужасен начин сезона, който феновете на

...

Ужасен край на един ужасен сезон за Реал

Реал (Мадрид) приключи по ужасяващ метод сезона, който почитателите на отбора ще желаят бързо да не помнят.

"Кралския клуб " загуби с 0:2 семейството си на Бетис, като това бе проваляне №12 в шампионата - подравнен антирекорд от сезон 1998/99.

И двата отбора не играеха за нищо с изключение на достойнството си в този мач, само че желанието в редиците на гостите бе очевидно по-голямо.

Реал от своя страна продължи с безличната игра, в последните седмици и разумно ще приключи сезона без нито един трофей и може да приключи на рекордните 21 точки зад лидета Барселона, в случай че каталунците завоюват мача си през днешния ден.

И двата гола за Бетис паднаха през втората част на мача. След час игра Андрес Гуардадо получи страховит пас и незабавно откри Лорен Морон, който от няколко метра прати топката във вратата.

15 минути по-късно нова страхотна офанзива на Бетис матира "бялата " защита, а героят този път бе Хесе.

Зинедин Зидан за следващ път остави Гарет Бейл на пейката, което ясно демонстрира, че дните на уелсеца в Мадрид завършиха.

Очаква се Реал да извади големи средства за прехвърляния през лятото, с които клубът да нападна купата в Испания и Шампионска лига.

Източник: bnews.bg