Реал Мадрид записа категоричен успех с 3:0 при гостуването си

...

Резервите на "Реал" с класика срещу "Нумансия"

" Реал " Мадрид записа безапелационен триумф с 3:0 при гостуването си на втородивизионния " Нумансия " в първия мач посред им от 1/8-финалите за Купата на Краля.

Домакините играха с човек по-малко над половин час, откакто Диаманка бе изпъден в 60-ата минута.

" Кралският клуб " заложи най-вече на запаси. Мадридчани преобладаваха още от началните минути, само че трябваше да чакат до 35-ата минута, с цел да излязат напред в резултата. Тогава Лукас Васкес създаде дузпа, а Гарет Бейл бе прецизен от бялата точка.

След почивката " Нумансия " остана с човек по-малко поради втори жълт, респективно червен картон на Диаманка в 60-ата минута.

В 76-ата минута Иниго Перес от състава на домакините трансферира вратаря Кико Касийа, топката обаче срещна напречната греда.

В 89-ата минута Васкес още веднъж завоюва дузпа, а Иско осъществя, удвоявайки задатъка на " белите ". Две минути по-късно Борха Майорал оформи крайния резултат и значително обезсмисли реванша на 10 януари от 22:30 ч., който също ще можете да гледате в каналите на bTV Media Group.
Източник: btvnovinite.bg