Реал Мадрид взе добър аванс срещу Ливърпул в 1/4-финалите на

...

Винисиус поведе Реал за 3:1 над Ливърпул

Реал Мадрид взе добър задатък против Ливърпул в 1/4-финалите на Шампионската лига, откакто завоюва с 3:1 първия дуел на стадион "Алфредо ди Стефано ".

"Белите " играха доста мощно през по-голямата част от мача, а Винисиус Жуниор бе огромната фигура за тях, като бразилецът се регистрира с два гола за триумфа и бе вдъхновението за своя отбор.

"Червените " не демонстрираха изключително добър футбол, като през първото полувреме бяха съществено надиграни. Все отново обаче, те стигнаха до драгоценен гол на Салах, който резервира възможностите им за реванша другата седмица.

В другия дуел от нощес Манчестър Сити победи с 2:1 над Борусия Дортмунд в първи 1/4-финал от Шампионската лига. Попаденията за домакините бяха дело на Кевин де Бройне и Фил Фоудън, а за гостите се разписа Марко Ройс.

Източник: skandal.bg