Реал (Мадрид) спечели с 5:3 при гостуването си на Бетис

...

Реал Мадрид и Бетис сътвориха истинско шоу

Реал (Мадрид) завоюва с 5:3 при гостуването си на Бетис в зрелищен мач от 24-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Марко Асенсио (11) изведе гостите напред в резултата, след което те отстъпиха самодейността и се дръпнаха в защита. Хоакин пропусна на два пъти за домакините, а след половин час игра Марсело от Реал се контузи и бе сменен наложително от Ернандес, написа "Блиц ".

Аиса Менди (33) изравни след центриран от ъглов удар на Хоакин, а три минути по-късно домакините от Севиля направиха цялостен поврат. Жуниор шутира, топката мина сред ръцете на вратаря Кейло Навас и по-късно Начо си вкара автогол.

Бетис стартира мощно и втората част с пропуск на Гуардадо. Серхио Рамос (51) обаче изравни с глава след центриране от корнер на Лукас Васкес. Марко Асенсио направи цялостен поврат в интерес на „ кралете” след асистенция на Даниел Карвахал, а по-късно и голмайсторът Кристиано Роналдо (65) се разписа след пас на Каземиро.

Домакините не се предадоха и малко преди края Серхио Леон (85) понижи на 3:4 след подаване на Фирмо. Заменилият Роналдо френски нападател Карим Бензема (90+2) оформи крайния резултат единствено три минути след появяването си в игра.

След 13-ата си турнирна победа Реал остава четвърти с 45 точки. Бетис позволи 11-а загуба и е девети с 33 точки.
Източник: fakti.bg