Реал (Мадрид) смачка у дома Валенсия с класиката 3:0 в

...

Реал разби Валенсия, наред е Барса

Реал (Мадрид) смачка вкъщи Валенсия с класиката 3:0 в мача им от 29-ия кръг на испанската Ла Лига и още веднъж е на 2 точки зад водача Барселона.

Футболистите на Зинедин Зидан имаха самодейността, само че през първата част не съумях да преодолеят противниковата защита и вратаря Силесен, с цел да осъществят гол. Гостите имаха страховит късмет в 14-ата минута, когато при контраофанзива Родриго Морено бе изведен зад отбраната и прати топката в гредата.

Седем минути по-късно " прилепите " стигнаха и до гол, който обаче не бе зачетен след намесата на ВАР. Родриго Морено получи превъзходен извеждащ пас от Карлос Солер и прати топката в мрежата. След разглеждане на обстановката, реферът реши, че голът няма да бъде зачетен, защото при паса към Родриго намиращият се в засада Макси Гомес бе на пътя на топката и повлия на играта.
Източник: fakti.bg