Реал Мадрид разгроми Депортиво Ла Коруня с 7:1 и записа

...

"Реал" спря негативната серия, вкара 7 на "Депортиво"

" Реал " Мадрид разгроми " Депортиво " Ла Коруня с 7:1 и записа първа победа в шампионата през новата година.

Негативната серия на " Кралския клуб " започва с провалянето от огромния противник " Барселона " с 0:3 преди Коледа и продължи с реми против " Селта " и загуба вкъщи от " Виляреал ".

С погрома над " Депортиво " тимът на Зинедин Зидан се върна на победния път, само че е едвам четвърти в таблицата на 16 точки след водача " Барселона ".

Двубоят на " Бернабеу " стартира неприятно за " Реал ", откакто в 23-а минута Адриан изведе " Депортиво " напред в резултата. До почивката домакините обърнаха развоя на мача с голове на Начо и Гарет Бейл.

Истинска голова фиеста предложиха Роналдо и ко на своите почитатели през втората част. Гарет Бейл осъществя втория си гол в мача в 58-а минута за 3:1, а до края поредно се разписаха Лука Модрич, Кристиано Роналдо на два пъти и Начо.
Източник: btvnovinite.bg