Реал (Мадрид) оцеля в последните секунди и завърши 1:1 при

...

Реал оцеля в последните секунди и се изравни с Барса

Реал (Мадрид) оцеля в последните секунди и приключи 1:1 при визитата си на Валенсия в последния мач от 17-ия кръг на Примера дивисион. Така „ кралският “ клуб се изравни по точки с водача Барселона преди Ел Класико на „ Камп Ноу “ в сряда от 21:00 часа българско време. Карлос Солер (78) даде преднина на " прилепите ", а Карим Бензема (90+5) изравни.

„ Белият балет “ имаше самодейността на „ Местая “ през цялото време и на два пъти Бензема пропусна от изгони позиции след умелата интервенция и на вратаря Хауме Доменек, който отрази и мощен удар на Тони Кроос. Едва в 17-ата минута домакините стигнаха до първи прецизен удар, дело на Феран Торес, само че право в ръцете на вратаря Тибо Куртоа.

Футболистите на Зинедин Зидан преобладаваха като цяло до края на първата част и пресираха противника, а домакините създаваха положителните си положения най-много посредством Феран Торес, само че без сериозен триумф.
Източник: fakti.bg