Реал (Мадрид) и Милан не успяха да се победят в

...

Реал и Милан не се победиха в звездна контрола

Реал (Мадрид) и Милан не съумяха да се победят в контрола приключила при тъждество 0:0 в австрийския град Клагенфурт.

" Кралският клуб " имаше опция да открие резултат в първите секунди на дуела, само че не съумя да се възползва от неточност на вратаря Майк Менян. В 3-ата минута " росонерите " дадоха отговор с компактен изстрел на Тео Ернандес, който попадна в десния непряк дирек.
 Милан и Франк Кесие изгладиха своите разлики

Подписва нов контракт с " росонерите "

В средата на първото полувреме Иско и Давид Алаба бяха покрай попадения, само че не откриха задачата. В 41-ата минута, сходно и на Евро 2020, Гарет Бейл пропусна дузпа.

В началото на втората част Лука Модрич нацели напречната греда след компактен изстрел.

До края на дуела бяха направени голям брой промени и нулевото тъждество не се промени.
 Тони Кроос: Мбапе е най-интересният състезател, няма да се изненадам, в случай че дойде в Реал този месец

Предпочитам обаче да приказвам единствено за покупко-продажби, които към този момент са факт, разяснява играчът