Реал Мадрид гостува на Ейбар в среща от 13-ия кръг

...

Ейбар - Реал Мадрид

Реал Мадрид гостува на Ейбар в среща от 13-ия кръг на Ла Лига и при победа най-малко за няколко часа ще бъде единствено на точка до водача Барселона. Сантиаго Солари отново е оставил Иско на пейката, а вместо него стартира Марко Асенсио. Възстановеният от контузия Даниел Карвахал е измежду запасите, а титуляр е Алваро Одриосола. Рафаел Варан и Марсело се завръщат в стартовите 11, а Дани Себайос влиза в халфовата линията на мястото на контузения Каземиро. Вторият вратар Кейлор Навас не съумя да се излекува и Кико Касийяс е запаса на Тибо Куртоа.

Nuestro once inicial contra @SDEibar. #RMLiga pic.twitter.com/rUBHGk53Ia
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) November 24, 2018
Домакините залагат на 4-4-2 със Серхио Енрик и Кике в офанзива. Титулярният вратар Марко Дмитрович е контузен и за това през днешния ден ще пази Асиер Риесго. Преотстъпеният от Барселона Марк Кукурейя ще работи по лявото крило.
XI @realmadrid#EibarRealMadrid pic.twitter.com/iwR8RlmM7n
— SD Eibar (@SDEibar) November 24, 2018
Битката на “Ипуруа” стартира в 14:00 часа.

Съставите
ЕЙБАР: Риесго, Пеня, Оливейра, Рамис, Хосе Анхел, Ескаланте, Жордан, Орейяна, Кукурейя, Енрик, Кике

РЕАЛ МАДРИД: Куртоа, Одриосола, Варан, Рамос, Марсело, Себайос, Кроос, Модрич, Асенсио, Бейл, Бензема
СТАТИСТИКА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 13 кръг, събота 24 ноември  Ейбар 14:00предстои  Реал Мадрид