Реал Бетис 2 : 1 Лудогорец 45′ 45+2′ КРАЙ НА

Бетис - Лудогорец, Десподов върна едно попадение

45′

45+2′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
45+1′
ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов извърши от дребен ъгъл последвалия фаул, топката мина с целия си размер голлинията. Съдията употребява своя часовник със специфичната технология, показващ, че има попадение.
44′
Жълт картон за Айтор Руибал и отсъден фаул от преференциална позиция за гостите.
41′
Жълт картон за симулация на Кирил Десподов.
39′
ГОЛ ЗА БЕТИС! Какво попадение за испанците! Хоакин отправи удар от границите на наказателното поле по диагонала и простреля мрежата на първенците, несмущаван от отбраната на Лудогорец.
28′
Добра офанзива на Лудогорец, приключила с прекрасен изстрел на Каули по диагонала, само че Браво се намеси ловко и улови.
 Снимка 587728
Източник:
25′
ГОЛ ЗА БЕТИС! Домакините съумяха да поведат в резултата след като Каналес шутира отвън наказателното поле, Падт мазета, топката попадна в Луис Енрике, който осъществя за 1:0!
23′
Текпетей си освободи пространство за пукотевица, само че Браво се намеси и постави завършек на заплахата на " орлите ".
15′
Текпетей даде добър пас към Тиаго, който подмина вратаря Браво и шутира, само че настрана от вратата на Бетис.
 Снимка 587726
Източник:
9′
Домакините желаеха дузпа след прикосновение на Луис Енрике със Сисиньо. Реферът нямаше съображение да отсъди нарушаване. Играта се възобнови.
5′
Айтор Руйбал доближи до точно подаване на границата на наказателното поле, само че не уцели добре топката и я прати високо над напречната греда. Доста неприятен опит.
3′
Ранен жълт картон за Шоу.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1. Браво 1. Падт 24. Айтор 16. Витри 19. Луис Фелипе 3. Недялков 3. Едгар 24. Вердон 33. Миранда 4. Сисиньо 4. Акуоку 23. Шоу 18. Гуардадо 6. Пьотровски 11. Луис Енрике 95. Каули 10. Каналес 11. Десподов 17. Хоакин 37. Текпетей 12. Вилиан Хосе 9. Игор Тиаго Треньор Мануел Пелегрини Анте Шимуджа Резерви 13. Руи Силва 12. Симон Слуга 25. Дани Мартин 67. Дамян Христов 5. Гуидо Родригес 5. Георги Терзиев 9. Борха Иглесиас 10. Матиас Тисера 14. Уилиам Карвальо 14. Дени Гропер 15. Алекс Морено 20. Нонато 16. Херман Песела 32. Игор Пластун 28. Родри 64. Доминик Янков 32. Фран Делгадо 73. Рик Джонатан 82. Иван Йорданов 90. Спас Делев
Днес, от 22:00 часа българско време, Бетис и Лудогорец излизат в мач от втория кръг на груповата фаза в Лига Европа. Българският първенец хвърли бомбата в първия кръг, побеждавайки Рома на Жозе Моуриньо с 2:1. Именно този триумф даде съображение на наставника на испанците Мануел Пелегрини през вчерашния ден да предизвести своите футболисти, че разградчани не са отбор, който може да бъде подценяван.

Атаката на Лудогорец пък е във вихъра си освен когато става въпрос за мачове от родното състезание, само че и за тези в Европа. До този миг разградчани са изиграли 9 европейски срещи, в които са отбелязали 16 попадения.
 Анте Шимунджа: Срещу Бетис ще бъде много по-различно

" Не аз завоювах мача с Рома, а футболистите "

Именно там е и най-сериозната конкуренция за титулярни места. За двата фланга Анте Шимунджа ще избира сред четирима състезатели - Кирил Десподов, Текпетей, Рик Джонатан и Спас Делев. Каули наподобява сигурен за позицията зад нападателя, а офанзивата най-вероятно ще води Игор Тиаго за сметка на Тисера.
 Десподов: Да се надяваме, че ще победим и Бетис

" Гледахме видео на противника "

Полякът Якуб Пьотровски ще е единият от двамата вътрешни полузащитници, а за негов сътрудник ще се избира сред Мануел Шоу и новото бразилско попълнение Нонато, който вкара победното попадение против Рома.

Сигурни за титулярния състав в защита са Фон Витри, Антон Недялков, Оливие Вердон и Сисиньо.

От своя страна Бетис, който е считан от букмейкърите за един от фаворитеите за продобиване на шампионата дружно с Арсенал, Манчестър Юнайтед и Рома, реализира победа с 2:0 като посетител над ХИК преди седмица и сигурно ще търси нов триумф, който да му даде преимущество пред " орлите " и римляните за едно от първите две места в групата. Съставът на Пелегрини обаче ще би трябвало да се оправя без някои съществени футболисти. Аут за мача заради контузии са Набил Фекир, Хуанми, Виктор Камараса и Виктор Руис, а под въпрос е десният бек Сабали.