РБ (Залцбург) и Локомотив (Москва) завършиха наравно 2:2 в мач

...

Локомотив измъкна точка от РБ

РБ (Залцбург) и Локомотив (Москва) приключиха наедно 2:2 в мач от група " А " на Шампионската лига. Гостите поведоха с гол на Едер (19`), само че " алените бикове " стигнаха до цялостен поврат посредством Доминик Собослай (45`) и Златко Янузович (50`). Виталий Лисакович обаче донесе точката в 75-ата минута.

В 19-ата минута Живоглядох отклони топката след центриране от корнер към Едер, който вкара за 0:1.

В края на полувремето " биковете " изравниха. Доминик Собослай стреля мощно от границата на наказателното поле, топката срещна гредата и влезе във вратата за 1:1.

Домакините стигнаха до цялостен поврат в 52-рата минута, когато Златко Янузович стреля по земя от границата на наказателното поле и прати топката до лявата греда.

В 75-ата минута съветският отбор изравни. Лисакович засече с глава центриране на Живоглядов за крайното 2:2.
 Резервите на Шахтьор направиха за смях Реал (Мадрид)

" Миньорите " вкараха три гола за едно полувреме на " белите "