разгроми Царско село с 5:0 в контролен мач, който се

...

Ботев Пловдив принуди обновения отбор на Царско село да изпълнява шест пъти център

разгроми Царско село с 5:0 в надзорен мач, който се игра въз основата в Коматево. В състава на " царете " личаха доста непознати имена, а резултатът изцяло дава отговор на показаното на терена.

Още в първите 20 минути бе анулиран по един гол и на двата тима - в седмата попадение на " канарчетата " не бе зачетено, защото Мохамед Брахими бе в засада, а по-късно при идентична обстановка и Венцислав Христов не съумя да се зарадва.
Към края на първото полувреме Мартин Кавдански даде старт на головата фиеста, откакто си означи трагичен автогол. Пет минути след началото на втората част Тодор Неделев вкара страховит гол, прехвърляйки вратаря на " царете " за 2:0.
В 66-ата минута интригата в срещата завърши, откакто Реда Рабей се разписа на празна врата, правейки резултата типичен. Четири по-късно Маркиньос открадна една топка и я подаде на непокрития Рабей, който осъществя и втория си гол в срещата.
До края на дуела футболистите на Азрудин Валентич изпуснаха много положения, само че въпреки всичко в 82-ата Маркиньос също записа името си измежду голмайсторите за крайното Ботев Пловдив 5:0 Царско село !
Стартови сформира:
Ботев Пловдив : Георги Аргилашки, Па Конате, Виктор Генев, Тодор Неделев, Мохамед Брахими, Емануел Току, Деймс Ето`о, Николай Минков, Самуел Супрайен, Реда Рабей, Атанас Чернев
Царско село : Иван Дерменджиев, Матео Лукарели, Мартин Кавдански, Николай Николаев, Пиере Зебли, Валентино Пулиезе, Хари Денков, Лукас Мартинс, Андрей Йорданов, Реди Каса, Венцислав Христов
Източник: sportlive.bg