Разград. Лудогорец победи гостуващия Малмьо с 2:1 в реванш от

...

Лудогорец не успя да навакса изоставането си от първата среща

Разград. Лудогорец победи гостуващия Малмьо с 2:1 в реванш от плейофите на Шампионската лига, само че отпадна с общ резултат 2:3 и ще продължи присъединяване си в груповата фаза на Лига Европа.

Шведите бяха спечелили с 2:0 в първата среща и удобният задатък им оказа помощ да се класират за групите на най-престижната европейска клубна конкуренция. Антон Недялков даде задатък на " орлите " в 10-ата минута, а след анулиран гол на Рикс в 16-ата минута след намесата на ВАР поради засада се стигна до изравнително попадение на Велко Бирманчевич (42) в края на първата част.

След почивката Пиерос Сотириу (60-дузпа) осъществя втори гол за българския първенец, който не съумя да осъществя трето попадение. То можеше да вкара срещата в продължения след отпадането на правилото за гол на непознат терен.
Източник: focus-news.net