Рафаел Надал се класира за полуфиналите на турнира на червени

...

Спящият гигант се събужда

Рафаел Надал се класира за полуфиналите на шампионата на червени кортове в Барселона, който е от категория АТП 500. Световният №2, 11-кратен победител в конкуренцията, се налижи със 7:5, 7:5 над Ян-Ленард Щруф, написа Блиц.

32-годишният испанец доближава до финалната четворка в Барселона за 12-и път, като до този миг в никакъв случай не е губил на този стадий от конкуренцията. Неговият идващ противник ще бъде избран от дуела сред Доминик Тийм и Гуидо Пея.

Надал има преднина от 8-3 победи над Тийм, само че австриецът съумя да запише по един триумф над него на клей в последните две години. Пея, който завоюва първата си купа този февруари в Бразилия, е с индикатори 0-3 победи против Надал.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html