ПСЖ навакса два гола пасив, за да измъкне 2:2 от

...

Мбапе вдъхнови ПСЖ за късен обрат срещу Реал

ПСЖ навакса два гола пасив, с цел да измъкне 2:2 от Реал в Мадрид. Обратът за гостите бе въодушевен от Килиан Мбапе. И двата отбора към този момент се бяха класирали напред. Френският първенец – още в предходния си мач, Реал – откакто Галатасарай и Брюж направиха 1:1 по-рано.

Карим Бензема откри в 17-ата минута с удар от близко. Той повиши и на 2:0 в 79-ата минута. Така той отпразнува по превъзходен метод своя мач номер 100 в Шампионската лига.
ПСЖ вкара два гола за 3 минути
Изглеждаше по този начин, като че ли Реал ще завоюва и ще резервира късмет да измести противника си от първото място в групата. Килиан Мбапе обаче върна едно попадение в 81-а минута. А малко по-късно Пабло Сарабиа изравни по доста хубав метод – 2:2.

В добавеното време Гарет Бейл имаше късмет да вкара за 3:2. Той стреля от директен свободен удар, само че топката срещна гредата.
Източник: cross.bg