ПРОВИДЪНС, АР (AP) — Дре Дейвис отбеляза 17 точки, а

...

Дре Дейвис отбелязва 17 точки, докато Сетън Хол изпреварва № 23 Провидънс 61-57

ПРОВИДЪНС, АР (AP) — Дре Дейвис означи 17 точки, а Кадари Ричмънд добави 16 точки, до момента в който Сетън Хол победи № 23 Провидънс 61- 57 в сряда вечерта.

С изключение на къс интервал през второто полувреме, Пиратите (9-5, 2-1 Big East) държаха преднина през последните 28 минути. Дилън Адае-Вусу приключи с 12 точки и 11 битки, до момента в който Ал-Амир Доус също добави 12 точки.

Джош Одуро поведе Провидънс (11-3, 2-1) с 23 точки в мача, до момента в който Девин Картър имаше 10 точки и 10 битки.

Одуро насочи първите си шест удара в първите 12 минути, с цел да помогне на Провидънс да поведе с 22-14. Той означи двуцифрен брой голове в 13 следващи мача, поредност, която стартира след откриването на сезона.

Последните осем минути на първото полувреме принадлежаха на Пиратите, които удържаха Фрайърс единствено на един гол от игра през този интервал. Синергията в отбранителния край се трансформира в серия от 15-2, подхранвана от шест следващи точки от Дейвис и тройка от Addae-Wusu, което даде преднина на Seton...